pars hakkında

Hızlı, GÜVENLİ, EKONOMİK !

Pars Anatolian Sondaj Müteahhitliği A.Ş., çatı kuruluşu BM Holding'in sondaj sektöründeki 10 yıllık sondaj makineleri üretimini de kapsayan - bilgi, birikim ve ekipmanını, operatör şirketlerin hizmetine sunmak amacı ile kurulmuştur.

Pars Anatolian hâlihazırda öncelikli olarak Trakya ve Ege Bölgesi'ndeki jeotermal sahalarda hizmet vermektedir. Jeotermal sondaj hizmetleri alanındaki ürün yelpazesinde, sondaj planlama safhasından başlayarak sondaj, kuyu tamamlama, test ve üretim dâhil tüm hizmetler yer almaktadır. Pars ayrıca yurtdışı projelere sondaj danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

YÖNETİM EKİBİMİZ

Pars Anatolian kurumsal bir yapılanma altında, değerlerimize ve kurumsal kimliğimize gönülden bağlı, dinamik ve hızla değişen sektörün ihtiyaçlarına karşı donanımlı bir ekip tarafından yönetilmektedir. Pars’ın, ana şirketi BM altında faaliyet göstermekte olan operatör ve kule ve ekipman üreticisi kardeş şirketleri ile, sektörün ihtiyaç ve önceliklerine uygun ekipman üretimi konusunda sürekli bir işbirliğine dayanan kuvvetli bağları bulunmaktadır.