KONVANSİYONEL SONDAJ

FARK YARATAN SONDAJ HİZMETLERİ ;

 

PARS Anatolian, bünyesinde barındırdığı uluslar arası standarda sahip kuleleri ve patentli teknolojileri ile, 5000 metre derinliğe kadar konvansiyonel sondaj hizmetleri verebilmektedir.

 

 

 

Tüm kule envanterimizde asgari 3M basınçlı ve sektörün öncü firmalarından tedarik edilmiş yüksek basınçlı kuyu kontrol ekipmanları, katı madde kontrol sistemleri ve çamur pompaları bulunmaktadır. Bununla beraber kulelerimiz her türlü operasyonel esneklik sağlaması amacıyla ileri teknoloji kullanılarak üretilmiştir, elektrikli pompaları sayesinde ekonomiktir, kullanımı kolaydır, hızlı ve kolay montaj – demontaj imkanı sunar.

 

 

 

 

 

 

 

Bunun yanı sıra tüm kulelerimizde opsiyonel olarak sunduğumuz, Pars Anatolian tarafından geliştirilen JEOTERMAL MUDLOGGING sistemi mevcuttur. Bu sistem, konvansiyonel mudlogging sistemlerinin operatörlere yüklediği ağır maliyetleri taşımadan, jeotermal aramacılık ve sondaj açısından önemli olabilecek tüm sondaj parametrelerinin otomatik olarak kaydedilerek gerçek zamanlı ve sürekli olarak dijital kayıt altına alınmasını ve kullanıcı-dostu bir şablon ile raporlanabilmesini sağlamaktadır.